НАС ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ ПРО НАСТУПНЕ:

- Що таке PM CLUB?

PM CLUB – бонусна програма лояльності, де ви будете отримувати до 10% cashback за покупки в ресторанному комплексі PM Hall, барбершопі Barberia by PМ, барі EIGHT BAR (Lviv), спортзалі PM Fight Academy, онлайн-магазині PM Store та ін. Бонусами можна розраховуватися як в магазині мобільного додатку, так і на локаціях РМ. Слідкуйте за новинами та першими отримуйте персональні пропозиції на покупки, події і заходи. Будьте завжди в плюсі!

- Як приєднатись до програми лояльності?

Пройди реєстрацію у мобільному додатку «PM CLUB» або на сайті: client.pmclub.bet
Вкажи вірний номер телефону та як ми можемо до тебе звертатися.

- За що нараховуються бонуси?

За кожну покупку в мережі PM ти отримуєш до 10% у вигляді бонусів на рахунок свого гаманця «PM CLUB». Ще бонуси ти можеш отримати у вигляді купонів або сертифікатів, перший вже чекає на тебе у додатку в розділі новин – «50 бонусів у подарунок!»

- За що бонуси НЕ нараховуються?

  • За оплату банкетів від 6 осіб, вхідних квитків на тематичні події та депозитів у ресторані PM Hall;
  • За покупки в спортзалі PM Fight Academy, крім абонементів;
  • При використанні дисконтних карток.

- На що можна обміняти бонуси?

Розраховуйся бонусами за ті ж самі покупки в мережі PM, за які ти й отримаєш бонуси. Використовувати бонуси можна відразу після нарахування, а також сплачувати до 100% вартості товару чи послуги.
Гарна новина! Бонусами можна розраховуватися за депозити в ресторані PM Hall, якщо це не співпадає з проведенням тематичних заходів.

- Як перевірити баланс бонусів?

Перевіряй суму активних бонусів у розділі «Гаманець», а історію їх нарахування та використання – у розділі PM CLUB, тільки прокрути сторінку до блоку з деталізацією.

- Який термін дії бонусів?

1 рік з моменту їх нарахування.

- Служба підтримки

Якщо в тебе є питання щодо роботи додатка, сертифіката, зняття чи нарахування бонусів - напиши нам у додатку, в розділі «Контакт для підтримки», чи в блоці «Зворотний зв'язок». А також на пошту: [email protected] у Telegram: @PM_CLUB_support Коли з'явиться питання щодо локацій РМ, то знайди їх контакти в описі кожної локації на другій вкладці додатка.