Договір Оферти

Дата оновлення (редакції): 20.10.2021

Ця публічна оферта, відповідно до статей 633, 641, глави 63 Цивільного кодексу України є пропозицією про укладення Договору, істотні умови якого викладено нижче, згідно якої Товариство з обмеженою відповідальністю «РОМБ ПРОМОУШН» (код ЄДРПОУ 44084844) звертається до осіб, які мають намір користуватись Сервісом “PMCLUB”.

Користувач, шляхом реєстрації в Додатку “PMCLUB”, приймає цю публічну оферту, беззастережно та безумовно погоджується з умовами передбаченими цією Офертою, і зобов'язаннями, покладеними на Користувача в рамках цієї Оферти і зобов'язується дотримуватися їх.

Про прийняття Користувачем Оферти також може свідчити оплата вартості Продукції у спосіб, зазначений в Додатку “PMCLUB”. Вартість Продукції (встановлена Продавцями) визначається при кожному Акцепті Оферти за кожне замовлення окремо на підставі встановлених цін, ознайомитися з якими Користувач безперешкодно має право в Додатку “PMCLUB”.

 1. ОСНОВНІ ТЕРМІНИ

1.1. Продавець - юридична особа або фізична особа-підприємець, зареєстрована відповідно до Законодавства України, що пропонує придбати та продає Користувачам за посередництва (сприяння) “PMCLUB” Продукцію, вказану в Додатку “PMCLUB”, з урахуванням умов даної Оферти.

1.2. Користувач – фізична особа, яка досягла 18 років, має повну цивільну правоздатність та дієздатність, яка є користувачем Додатку “PMCLUB” або оформила замовлення через Додаток “PMCLUB” і укладає за допомогою Додатку “PMCLUB” Договір купівлі-продажу Продукції з Продавцем і Договір на її доставку Користувачу та/або оплату Продукції (прийняття пропозиції укласти такі договори).

1.3. “PMCLUB” – ТОВ «РОМБ ПРОМОУШН» (Код ЄДРПОУ: 44084844), має право від імені та за рахунок Продавця розміщувати в Додатку “PMCLUB” пропозиції Продавця укласти Договір купівлі-продажу Продукції з Продавцем та надавати можливість Користувачам оплатити та отримати замовлення чи продукцію через додаток “PMCLUB”.

1.4. Сервіс “PMCLUB” – програмний комплекс, що має на меті створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідних відносин між зареєстрованими у Додатку “PMCLUB” Продавцями та Користувачами за допомогою мережі Інтернет.

1.5. Продукція – їжа та інші оброблені та необроблені харчові продукти, а також інші товари чи послуги, інформація про які публікується у Додатку “PMCLUB”, та яка підлягає реалізації Продавцем на умовах цієї Оферти.

1.6. Додаток “PMCLUB” – це мобільний додаток з назвами “PMCLUB”, PMClub, PMCLUB, “pmclub” і/або сайт

https://pmclub.ua/

у мережі Інтернет, які надають Користувачам широкі можливості здійснити швидкий і простий пошук, замовлення Товару чи Продукції в режимі реального часу за допомогою мережі Інтернет.

1.7. Замовлення – відповідним чином оформлене і розміщене в Додатку “PMCLUB” доручення щодо придбання Товару та/або Продукції Продавця.

 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. За цим договором “PMCLUB” надає послуги з надання доступу Користувачам до Сервісу “PMCLUB” через Додаток “PMCLUB” та підтримки його діяльності. Доступ Користувачам до Сервісу “PMCLUB” через Додаток “PMCLUB” надається на безоплатній основі. Користувач за допомогою функціоналу Додатку може оплачувати Продавцю та Кур’єру вартість Продукції та Доставки. 

2.2. Сервіс “PMCLUB” дозволяє Продавцю розміщувати інформацію про свої Товари та/або Продукцію. При цьому “PMCLUB” від імені Продавців та на підставі укладених з ними агентських договорів пропонує Користувачам можливість укласти Договір купівлі-продажу Товару та/або Продукції Продавця, розміщеної у Сервісі “PMCLUB” шляхом здійснення замовлення в Додатку “PMCLUB”.

2.3. “PMCLUB” не є Продавцем Товару та/або Продукції, в тому числі в розумінні Закону України «Про захист прав споживачів». Відтак усі претензії щодо продажу Товару та/або Продукції, якості, кількості та інших умов продажу, можуть пред’являтися виключно до Продавця такого Товару та/або Продукції.

2.4. “PMCLUB” не надає послуги з доставки Товару та/або Продукції. Отже, всі претензії щодо доставки Продукції можуть пред'являтися виключно до відповідних служб доставки, які здійснювали доставку такого Товару та/або Продукції.

2.5. “PMCLUB” не є особою, яка здійснює прийняття та/або передачу, та/або розгляд претензій від Користувачів, пов'язаних з Товаром та/або Продукцією та організацією доставки Товару та/або Продукції, а також, у разі якщо Користувач зазначив невірну адресу доставки Товару та/або Продукції.

2.6. “PMCLUB” не здійснює повернення Користувачам грошових коштів за Продукцію після її оплати Користувачами.

2.7. Претензії, пов’язані з Товаром та/або Продукцією та з питаннями повернення грошових коштів за Товар та/або Продукцію розглядаються Продавцями відповідного Товару та/або Продукції.

2.8. Ціни на Товар та/або Продукцію вказуються в Додатку з урахуванням податків та зборів.

 1. РЕЕСТРАЦІЯ В ДОДАТКУ “PMCLUB” ТА КОРИСТУВАННЯ ДОДАТКОМ “PMCLUB”

3.1. Для можливості оформлення замовлень та використання можливостей Сервісу “PMCLUB” Користувачеві необхідно зареєструватися в Додатку “PMCLUB” (створити обліковий запис). При заповненні форми реєстрації в Додатку Користувач погоджується з умовами даної Оферти шляхом підтвердження пункту «Приймаю умови Угоди». 

3.2. Шляхом заповнення форми реєстрації Користувач погоджується на надання точної і правдивої інформації про себе. У разі надання Користувачем недостовірної інформації про себе, “PMCLUB” матиме право відмовити Користувачеві в оформленні та прийнятті його замовлення та/або відмовити такій особі у доступі до Додатку “PMCLUB” та/або реєстрації в ньому.

3.3. “PMCLUB” надає Користувачеві можливість створення єдиного персонального облікового запису (профілю). У разі створення Користувачем більше одного облікового запису “PMCLUB” залишає за собою право видалити створені Користувачем інші облікові записи та/або відмовити Користувачеві у доступі до Додатку.  

3.4. Дозволяється реєстрація в Додатку “PMCLUB” фізичних осіб, які досягли 18 років, які мають повну цивільну правоздатність та дієздатність. Користувач підтверджує, що на момент реєстрації йому виповнилося 18 років та він має повну цивільну правоздатність та дієздатність. Для певних видів Товарів та Послуг можливо досягнення особою 21 річного віку.

3.5. Користувач несе повну відповідальність за безпеку свого логіна і пароля, а також за всі дії, що будуть вчинені під його обліковим записом в Додатку “PMCLUB”.

3.6. У разі, якщо “PMCLUB” запідозрить Користувача у вчиненні протиправних дій, в тому числі у: шахрайстві з банківськими картами, розповсюдженні спаму, шкідливих програм, інших діянь, що порушують умови цієї Оферти, “PMCLUB” має право звернутися у відповідні державні органи з заявою та/або заблокувати і/або видалити обліковий запис Користувача.

3.7. Шляхом реєстрації в Додатку “PMCLUB” Користувач надає “PMCLUB” повне право (дозвіл) на обробку його персональних даних з метою укладення цивільно-правових угод, надання та/або передачі персональних даних (у тому числі номеру телефону) третім особам в порядку і на підставах, визначених чинним законодавством України та внутрішніми документами “PMCLUB”, без необхідності повідомлення про такі дії. У разі зміни визначеної мети обробки персональних даних Користувач не заперечує проти обробки його персональних даних, якщо така необхідність буде визначена чинним законодавством України та/або внутрішніми документами “PMCLUB”, а також повідомляє, що він ознайомлений з Законом України «Про захист персональних даних». Крім того, Користувач підтверджує факт повідомлення про включення його персональних даних до відповідної бази персональних даних, мету збору даних та осіб, яким передаються його персональні дані.

3.8. Користувач шляхом реєстрації в Додатку “PMCLUB” дає свою згоду на отримання регулярних розсилок з актуальною інформацією щодо Товару та/або Продукції Продавців, акцій і бонусних програм на свою електронну пошту та/або у вигляді sms-повідомлень та/або інших пуш-повідомлень.

Користувач підтверджує, що отримання Користувачем інформації на його електронну пошту і/або у вигляді будь-яких sms-повідомлень, не є спамом.

Користувач має право у будь-який момент відмовитися від послуг регулярних розсилок, звернувшись у службу підтримки “PMCLUB” за номером телефону або по електронній пошті “PMCLUB”, зазначених в Додатку.

Підставою для припинення доступу Користувача до послуг регулярних розсилок є заява Користувача, складена за формою, встановленою “PMCLUB”, яку Користувач заповнює та надсилає на електронну пошту “PMCLUB”. Термін розгляду заяви Користувача не повинен перевищувати 5 (п'яти) робочих днів з моменту отримання “PMCLUB” заяви від Користувача.

3.9. Користувач самостійно обирає Товар та/або Продукцію, інформація про який розміщена в Додатку, шляхом створення Замовлення та самостійно несе відповідальність за вид, кількість обраного Товару та/або Продукції та правильність вказаної адреси доставки Товару та/або Продукції.

3.10. Натискаючи кнопку “Перейти до оплати” та “Замовити”, Користувач підтверджує Замовлення Товару та/або Продукції, підтверджує, що він ознайомлений та погоджується з умовами цього Договору, приймає (акцептує) пропозицію укласти Договір купівлі-продажу Товару та/або Продукції з Продавцем на умовах, що вказані в Додатку “PMCLUB”.

3.11. Користувач має право у будь-який момент видалити свій персональний обліковий запис (профіль), звернувшись до відповідного меню у Додатку “PMCLUB”.

3.12. Під час видалення персонального облікового запису (профілю) запускається процедура видалення персональних даних Користувача. При цьому видалення персональних даних може тривати до 30 днів.

 1. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ “PMCLUB”

4.1. Обов'язки “PMCLUB”

4.1.1. приймати та обробляти замовлення від імені Продавця, отримувати грошові кошти від Користувача, повідомляти Користувачеві інформацію щодо змін в статусі замовлення;

4.1.2. не розміщувати в Додатку “PMCLUB” будь-яку інформацію, що порушує права третіх осіб на результати інтелектуальної діяльності;

4.1.3. приймати від імені Продавця грошові кошти в рахунок оплати Товару та/або Продукції;

4.1.4. інші обов'язки “PMCLUB”, передбачені цією офертою.

4.2. Права “PMCLUB”:

4.2.1. на свій власний розсуд змінювати, доповнювати або видаляти будь-яку опубліковану в межах Додатку “PMCLUB” інформацію, а також відеоконтент і будь-які елементи і складові частини Додатку, припиняти, обмежувати або припиняти доступ Користувача до всіх або до будь-якого з розділів Додатку, в будь-який час з будь-якої причини або без пояснення причин, в тому числі, але не виключно, у випадку порушення Користувачами цієї Оферти та/або чинного законодавства України, серед іншого у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв.

4.2.2. без спеціального повідомлення Користувача змінювати і/або доповнювати справжню Оферту. Зміни / доповнення вступають в силу з моменту їх розміщення (публікації) в межах Додатку “PMCLUB”, якщо інше прямо не вказано “PMCLUB”;

4.2.3. розміщувати коментарі до відгуків Користувача;

4.2.4. проводити маркетингові заходи, в тому числі, шляхом розсилки актуальної інформації про Товар та/або Продукцію Продавця, акції і бонусні програми на електронну пошту Користувача і/або у вигляді sms-повідомлень;

4.2.5. залучати до надання послуг відповідно до цих Правил будь-яких третіх осіб, зберігаючи при цьому повну відповідальність перед Користувачами за послуги, надані через Додаток “PMCLUB”.

4.2.6. відмінити замовлення у випадках:

а) якщо Користувачем виявиться особа, яка не досягла 18 років (підтвердження віку Користувача здійснюється будь-яким з документів, передбачених Законом України «Про єдиний демографічний реєстр» і документах, що підтверджують громадянство) в окремих випадках особа, яка не досягла 21 років;

б) якщо замовлення здійснено у період часу, коли органами державної влади та/або місцевого самоврядування встановлено заборону на продаж та/або доставку алкогольних напоїв.

5. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

5.1. Користувач самостійно оформлює замовлення на відповідній сторінці додатку “PMCLUB”, шляхом додавання Товар та/або Продукцію у віртуальний кошик за допомогою натискання кнопки та/або здійснивши замовлення за номером телефону вказаному в розділі «Контакти».

 1. ВАРТІСТЬ ДОГОВОРУ ТА ПОРЯДОК ОПЛАТИ

6.1. Вартість кожного окремого Товару та/або Продукції визначається Продавцем та вказується на відповідній сторінці Веб-сайту. Вартість Договору визначається шляхом складання вартості усіх обраних Товарів/ Продукції, переміщених до віртуального кошику та вартості доставки, яка визначається в залежності від способу доставки, зазначеному у відповідному розділі «ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА».

6.2. Вартість замовлення може змінюватись в залежності від вартості, кількості або номенклатури Товару.

6.3. Вартість Товару та/або Продукції може бути зменшена за рахунок наявності у Користувача знижки від додатку “PMCLUB” чи участі в бонусних програмах.

6.4. Користувач має змогу здійснити оплату Товару наступними способами:

- За допомогою банківського переказу на рахунок Продавця.

- За допомогою готівкової оплати у випадку адресної доставки.

- За допомогою банківського переказу на рахунок Продавця та/або готівкою безпосередньо в приміщенні служби доставки на території України (за виключенням за виключенням тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, окремих районів Донецької та Луганської областей та зони проведення АТО (ООС).

Користувач має право здійснити оплату наступними кредитними картами:

 • Visa
 • Visa Electron
 • Mastercard
 • Mastercard Electronic
 • Maestro
 • Іншими способами, за погодженням із Продавцем.

Примітка: Під час оплати Користувачем замовлення платіжною картою можливе стягнення додаткової комісії емітентом цієї карти. Під час натискання в додатку “PMCLUB”, у відповідному розділі позначки «Сплатити» означає, що Користувача знає про можливе стягнення додаткової комісії під час здійснення оплати та не має ніяких заперечень відносно такого стягнення.

 1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ТА ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

7.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов дійсного Договору в порядку, передбаченому Договором та діючим законодавством України.

7.2. У випадку виникнення спорів, пов’язаних з виконанням Сторонами Договору, Сторони зобов’язуються вирішувати шляхом переговорів із дотриманням претензійного порядку. Строк розгляду претензії – 7 (сім) календарних днів з дати її отримання.

7.3. Усі спори, розбіжності чи вимоги, які виникають із цього Договору або в зв’язку з ним, в тому числі ті, які стосуються його виконання, порушення, розірвання або визнання недійсним підлягають вирішенню у відповідному суді, відповідно до матеріального та процесуального права України.

7.4. Додаток “PMCLUB” – ТОВ «РОМБ ПРОМОУШН» не несе жодної відповідальності за якість Товару та/або Продукції, що реалізовується Продавцями у додатку “PMCLUB”.

7.5. Додаток “PMCLUB” не несе відповідальність за технічні збої, що погіршують якість використання Додатку, спричинені неполадками і несправностями мережі Інтернет.

 1. ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ

8.1. Сторони не несуть відповідальності за невиконання будь-якого зі своїх зобов'язань, за винятком зобов'язань по оплаті, якщо доведуть, що таке невиконання було викликано форс-мажорними обставинами, тобто подіями або обставинами, які дійсно перебувають поза контролем такої сторони, які настали після укладення цього Договору, носять непередбачуваний і невідворотний характер.

До форс-мажорних обставин належать, зокрема, природні катаклізми, страйки, пожежі, повені, вибухи, обмерзання, війни (як оголошені, так і неоголошені), заколоти, загибель товару, затримки перевізників, викликані аваріями або несприятливими погодними умовами, небезпеки і випадковості на морі, ембарго, катастрофи, обмеження, епідемії, пандемії, що накладаються державними органами (включаючи розподілу, пріоритети, офіційні вимоги, квоти і ціновий контроль), якщо ці обставини безпосередньо вплинули на виконання даного Договору.

8.2. Сторона, для якої стало неможливим виконання зобов'язань за цим Договором через настання форс-мажорних обставин, повинна негайно інформувати іншу Сторону в письмовому вигляді про виникнення вищевказаних обставин, а також протягом 30 (тридцяти) календарних днів надати іншій Стороні підтвердження форс-мажорних обставин. Таким підтвердженням буде довідка, сертифікат або інший відповідний документ, виданий уповноваженим державним органом, розташованим за місцем виникнення форс-мажорних обставин.

8.3. Час, який потрібен Сторонам для виконання своїх зобов'язань за цим Договором, буде продовжено на будь-який термін, протягом якого було відкладено виконання через перерахованих обставин.

8.4. Якщо через дії обставин непереборної сили невиконання зобов'язань за цим Договором продовжується більше 3 (трьох) місяців, кожна зі Сторін має право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, письмово повідомивши про це іншу сторону.

Незважаючи на наступ форс-мажору, перед припиненням цього Договору внаслідок форс-мажорних обставин Сторони здійснюють остаточні взаєморозрахунки.

 1. ІНШІ УМОВИ ДОГОВОРУ

9.1. Інформація, яка надається Користувачем, є конфіденційною. Інформація про Користувача використовується виключно в межах виконання Замовлення (надання інформації службі доставки Замовлення, відправлення рекламних повідомлень Додатком “PMCLUB” або його партнерами і т. д.).

9.2. Власним акцептуванням Договору або реєстрацією в Додатку “PMCLUB” (заповненням реєстраційної форми) Користувач добровільно, усвідомлюючи свої дії, надає згоду на збір та обробку власних персональних даних з наступною метою: дані, які стали відомі Продавцю можуть бути використані в комерційних цілях, в тому числі для опрацювання Замовлень та придбання Товару та/або Послуг, отримання інформації про Замовлення, розсилки телекомунікаційними засобами зв’язку (електронною поштою, мобільним зв’язком, іншими програмами, які надають послуги зв’язку) рекламних та спеціальних пропозицій, інформацію про акції, розіграші, програми лояльності або будь-яку іншу діяльність пов’язану з додатком “PMCLUB” або його партнерами.

9.3. Користувач надає право здійснювати обробку його персональних даних в тому числі: розміщувати та зберігати персональні дані Користувача в базі даних (без додаткового повідомлення про це), здійснювати безстрокове зберігання даних їх накопичення оновлення, зміну (у випадку необхідності). Додаток “PMCLUB” в свою чергу зобов’язується здійснити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не розповсюджувати та не передавати дані будь-якій третій особі, ( крім передачі даних пов’язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Додатком “PMCLUB” на здійснення безпосередньої обробки даних для вказаних цілей а також на офіційний запит компетентних державних органів).

9.4. У випадку небажання отримати розсилку (рекламну інформацію), Користувач має право звернутися до відповідного розділу додатку “PMCLUB” та написати заяву про відмову від отримання рекламних матеріалів, направивши її на поштову адресу або електронну скриньку, вказану в додатку “PMCLUB” в розділі «Контакти».

9.5. Додаток “PMCLUB” не несе відповідальності за зміст та достовірність інформації, яка надається Користувачу під час оформлення замовлення, Користувач несе відповідальність за достовірність вказаної ним інформації при оформленні замовлення.