PM Fight Academy

Сучасний спортивний клуб, у якому створено зручне зонування для тренувань, як у напрямку бойових єдиноборств, так і для проведення функціональних тренувань. Це місце, де тренують та тренуються чемпіони.

Всі зони клубу оснащені професійним спортивним обладнанням та інвентарем від найкращих світових виробників.

img
ПОСЛУГИ
img
ММА
img
Кросфіт
img
Стретчинг
img
Тренування для дітей
ПЕРЕВАГИ
ТРЕНЕРИ КЛУБУ – ЧЕМПІОНИ ТА МАЙСТРИ СПОРТУ
1600 M² СПОРТИВНОГО ПРОСТОРУ
СПОРТИВНИЙ ІНВЕНТАР, ОБЛАДНАННЯ Й ТРЕНАЖЕРИ ВІД СВІТОВИХ БРЕНДІВ

Бонуси для вас
від PM CLUB

Ви можете отримати бонуси до 10% в залежності від суми чека.
Для цього необхідно пройти реєстрацію в PM CLUB.


PM Fight Academy* 5% 10% 2%
Сума чека < 4000 грн ≥ 4000 грн при частковій оплаті бонусами**
* начисляются на клубные карты и пакеты групповых занятий по полной стоимости. За покупки по специальным и акционным ценам начисляется 2% на счёт PM CLUB.

** бонусы начисляются на финальную сумму, оплаченную в грн, без учёта списания со счёта PM CLUB.
КОНТАКТИ
ПРАВИЙ БЕРЕГ

вул. Борщагівська, 154

+380 68 622-77-77

Будні: з 07:00 до 23:00

Вихідні: з 09:00 до 21:00

Питання та відповіді

Чи є тренажерний зал?

PM Fight Academy обладнаний сучасним тренажерним залом, де є все необхідне для фізичного самовдосконалення: вантажоблокові тренажери, велотренажери, бігові доріжки, штанги та гантелі, петлі для TRX та інше обладнання.

У спортивному клубі всі снаряди та тренажери представлені світовими брендами: Title, Rival, Rogue, Matrix. У зоні ресепшн розмістився бар зі спортивним харчуванням, смузі та фрешами, зона для відпочинку та очікування, далі – гардероб, роздягальні та душові, сауни, а також масажний кабінет.

З якого віку можна займатися?

У PMFA є можливість відвідувати заняття дітям.
КЛУБНА КАРТА JUNIOR

До ваших послуг:
Дитяча клубна карта (7-15 років)

Відвідування групових тренувань за розкладом дитячих тренувань. Персональні тренування у супроводі персонального тренера.

Прийшов уперше. З чого почати?

Наші менеджери із задоволенням підкажуть і підберуть вам відповідний формат тренувань, який задовольнятиме всім вашим вимогам.

Вони проведуть вас по всіх робочих зонах клубу, при необхідності познайомлять з тренерами й детально розкажуть про вартість клубних карт.

Чи є масажний кабінет?

У PMFA представлені 4 типи масажу:
 • класичний
 • спортивний
 • лімфодренажний
 • антицелюлітний

Як працює зал за умов COVID?

Ми дбаємо про безпеку та здоров'я кожного нашого гостя, тому дотримуємося всіх рекомендацій щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції. В умовах посилених карантинних обмежень відвідування PMFA можливе за наявності негативного ПЛР-тесту (діє 72 години), COVID-сертифіката або довідки про одужання.

Вся команда PMFA вакцинована та дотримується встановлених рекомендацій.

Дякуємо вам за розуміння!

Чи є гостьовий візит?

Так, є для діючих клієнтів клубу з картами Light або Global на 6 та 12 міс. У картах на 6 міс. передбачено 1 гостьовий візит, у картах на 12 міс. – 2 гостьові візити. Гостьовий візит - це послуга, яка дозволяє клієнтові, що діє, запросити гостя відвідати тренування разом з ним. Гість може як тренуватися самостійно в будь-якій зоні клубу, так і відвідати 1 групове тренування на вибір згідно з чинним розкладом. Гість – не існуючий або колишній клієнт клубу, а також той, хто ще не відвідував клуб за гостьовим візитом.

Також у клубі діє правило першого пробного групового тренування безкоштовно для всіх бажаючих. За умови, що ви раніше не займалися в клубі і не відвідували його по карті гостя.

Щоб познайомитися з PM Fight Academy, можна відвідати 1 групове тренування на вибір безкоштовно, у тому числі й скористатися сауною після заняття (не поширюється на самостійні заняття у будь-якій зоні клубу). Якщо вам не цікаво групові тренування, клуб може запропонувати карту 1 дня.

Скільки коштує разовий візит?

Для разового візиту вам знадобиться картка 1 дня. Дана карта надає можливість відвідати 1 групове тренування на вибір, згідно з чинним розкладом, або позайматися самостійно, використовуючи для тренування будь-яку зону клубу. Вартість картки на 1 день складає 350 грн.

Скільки коштують персональні тренування?

Вартість персональних тренувань залежить від категорії тренера та варіюється в ціні від 500 до 1100 грн за 1 тренування. Можна скористатися кліп-картами на 5 або 10 персональних тренувань. Купувати пакети вигідніше, тому що в кліп вже закладено знижку 5% та 10% відповідно. Вартість кліпу на персональні тренування розраховується виходячи з категорії обраного вами тренера.

Чи є парковка і чи достатньо місця?

Між ТЦ Мармелад та ТЦ Аркадія є триярусний безкоштовний паркінг, де всі гості та клієнти без проблем можуть припаркувати автомобіль. Місця досить у будь-який час.

Скільки триває персональне тренування?

Персональне тренування – це заняття з персональним тренером за індивідуально розробленою програмою, яка орієнтована на потреби клієнта з урахуванням його попереднього спортивного досвіду. Тренування може тривати від 60 до 70 хвилин, залежно від напрямку, інтенсивності тренування і тієї програми, яка розроблена тренером індивідуально під кожного клієнта. У більшості випадків персональне тренування триває 60 хвилин, але в напрямку бойових єдиноборств воно може вимагати трохи більше часу.

Чи є у вас сауна?

У PMFA є сауна:

Сауна після тренування – для багатьох це священний обряд.

Тренування, кардіо та, нарешті, сауна. Чергування нагрівання та охолодження тіла дуже корисне для системи кровообігу.

Якої фірми тренажери?

Спортивний інвентар, обладнання та тренажери від світових брендів Title, Rival, Rogue, Matrix.

Особливість клубу єдиноборств – змагальний ринг 6X6 Title – єдиний в Україні спеціально привезений зі США.

Яка площа тренажерної зали?

Площа спортивного простору становить 1600 квадратних метрів.

Зал розрахований на 200 осіб, але простір легко моделюється залежно від завантаженості кожної зони чи проведених заходів.

Як заморозити картку?

Можна призупинити термін дії клубної картки в картах LIGHT та GLOBAL.

Карта періодом дії 6 місяців передбачає 30 днів заморозки.
Карта періодом дії 12 місяців передбачає 45 днів заморозки.

Історія створення PM Fight Academy

Спортивний клуб PМ Fight Academy у Києві – це місце, де спорт = це культ. Тут тренують та тренуються чемпіони. Відкриті тренування проводили зірки світового спорту: Ярослав Амосов, Артем Лобов та легенда UFC – Конор МакГрегор.

Унікальне місце з широким спектром послуг, де, крім тренажерного залу та функціональних тренувань, проводяться заняття в різних напрямках бойових єдиноборств. Це те саме місце, де навчаються новачки та відточують свою майстерність профі. Тут працюють найкращі тренери, зали обладнані якісними тренажерами та висококласним обладнанням. У розпорядженні відвідувачів професійний ринг відповідно до топ-стандартів UFC.


Кому підійде PМ Fight Academy

Тренування в PМ Fight Academy відкриті для чоловіків, жінок та дітей, які рішуче налаштовані у досягненні цілей, та готові долати межі своїх можливостей!

Спортивний клуб пм файт академії зібрав під своїм дахом найсильніших тренерів – чемпіонів зі своїх видів спорту, які знаходять індивідуальний підхід до кожного відвідувача!

З актуальними цінами на тренування та заняття ви можете ознайомитися на офіційному сайті

Види єдиноборств

У пм академії представлені такі види єдиноборств:

 • Бокс (заняття боксом допомагають розвивати фізичні та моральні якості, опанувати ударну техніку руками, здобути навички ефективного самозахисту).
 • Кікбоксинг (завдяки заняттям кікбоксингу з'явиться можливість наносити й тримати удар, підтягнути фізичну форму і стати більш впевненим у собі).
 • ММА (тренування в цьому напрямку сприяють комплексному фізичному розвитку, добре розвивають кардіо, а також дають можливість навчитися техніки самооборони, відточити як ударну техніку, так і техніки роботи в партері).
 • Вільна боротьба (заняття цим видом єдиноборств поєднують розвиток сили, рішучості, впевненості та витримки).

Докладніше з видами єдиноборств ви можете ознайомитись на сайті клубу


Послуги спортзалу

У PМ Fighting Academy представлений не тільки широкий вибір формату та напрямків тренувань, а й такі послуги, як:

 • фітнес бар (у якому ви можете перекусити здоровою їжею, замовити собі фреш або молочний коктейль, та відпочити після насиченого тренування).
 • масаж (допомагає у розслабленні м'яких тканин, що піддаються високому навантаженню, під час тренувань, також покращує кровопостачання та роботу окремих елементів опорно-рухового апарату).
 • Сауна (допомагає розслабити м'язи, очистити шкіру та зволожити її, прискорити обмін речовин, покращити кровопостачання та зняти напругу).

Fight Academy клубні карти

У PМ Fight Academy діє система клубних карт, серед яких ви можете підібрати для себе найбільш оптимальний формат відвідування клубу:

 • Пакет групових тренувань Yellow (до ваших послуг усі групові тренування за розкладом у кількості, передбаченій пакетом. Фінська сауна, безкоштовна оренда маленького рушника при кожному відвідуванні клубу).
 • Пакет групових тренувань Yellow morning (усі групові тренування за розкладом у кількості, передбаченій пакетом. Фінська сауна, безкоштовна оренда маленького рушника при кожному відвідуванні клубу).
 • Клубна карта Light (самостійне відвідування спортзалу, вільне відвідування фінської сауни, всі групові тренування за розкладом за додаткову плату, бонусне персональне тренування, бонусний сеанс масажу, рушник в оренду при кожному відвідуванні клубу).
 • Клубна карта Global (самостійне відвідування клубу, вільне відвідування фінської сауни, всі групові тренування за розкладом у необмеженій кількості, бонусне персональне тренування, бонусний сеанс масажу, лицьовий рушник в оренду при кожному відвідуванні клубу).

 • Ознайомитись детальніше з наповненням та вартістю клубних карток, можна тут