Повернення та обмін

Поверненню та обміну підлягають товари, передбачені законодавством України (Закон «Про захист прав споживачів», Стаття №9).

У разі використання чи нарахування бонусів PM CLUB при придбанні товару, який було вирішено повернути чи обміняти такі бонуси не повертаються, за виключенням випадків, коли повернення грошових коштів відбулося з вини Продавця або якщо було продано бракований товар. Користувачу повертаються грошові кошти, сплачені за Товар за вирахуванням банківської комісії та комісії Додатку “PM CLUB”.

Для оформлення заявки на повернення грошових коштів необхідно:

  1. Оформити повернення / обмін товару згідно з умовами Продавця товару, інформація про таке оформлення розміщена на сайті продавця;
  2. Отримати підтвердження про успішне оформлення операції повернення чи обміну;
  3. Надіслати нам повідомлення про таке повернення, шляхом направлення листа через електронну пошту, вказану в Додатку “PM CLUB”;
  4. У випадку коли повернення грошових коштів відбулося з вини Продавця або якщо було продано бракований товар бонуси повертаються на рахунок Користувача протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів.

Якщо покупка була здійснена в додатку “PM CLUB”, з питань щодо повернення чи обміну ви можете звернутися за контактними даними, вказаними в розділі “контакти” 

Оскільки бонуси нараховуються на суму в грн як при оплаті товарів та послуг за повну вартість, так і під час використання бонусів, на рахунок PM CLUB повернеться їх різниця N за формулою:

N = Бонусів використано - Бонусів нараховано